Kuvings EVO

Proč Kuvings?

První na světě

Odšťavnovač Kuvings EVO820. Největší plnící otvor na trhu s bezpečnostní záklopkou pro přímé vkládání surovin bez nutnosti použití pěchovadla. Luxusní, na dotek příjemný, povrch s imitací kůže. Úchopy pro snadné přenášení. Super odolná odšťavňovací komora a víko. Nový systém odvodu vlákniny se snadným přístupem k čištění. Novinka roku 2018.

Výhody nového modelu EVO820

Nový systém plnícího otvoru se záklopkou - bezpečnější, jednodušší a pohodlnější.
Nový plnící otvor 5. generace je širší než stávající modely a vkládání surovin je snadnější. Systém s bezpečnostní záklopkou je rozdělen na dvě části - pro vkládání kulatých surovin a pro vkládání úzkých surovin.

Širší plnící otvor o průměru 82 mm - snižuje dobu odšťavňování a přípravy.
Plnící otvor, který má průměr 82 mm je širší než u všech dosavadních modelů. Díky tomu nemusíte suroviny krájet na malé kousky, což vede ke zrychlení přípravy surovin i samotného odšťavňování.

Nový design se vzorem kůže - prémiová kvalita se stylovým designem.
Povrch v imitaci kůže v přední části navozuje pocit luxusu, který ještě umocňuje aerodynamické tělo přístroje. Odšťavňovač je k dostání v moderní škále barev - matná kovová šedá, stříbrná, červená, bílá a černá.

Smoothies, rostlinná a ořechová mléka, mražené dezerty a zmrzlina

Sladké a jemné pokušení přírody! Začněte den snadným a zdravým koktejlem. Se sítkem na smoothies připravíte lahodné variace krémových koktejlůSmoothies je nejen snadné vyrobit, ale díky směsi různého ovoce vynikají bohatostí chuti a výživných látek. Smoothie je sametově jemné a snadno se pije. V závislosti na použitých ingrediencích nabízejí smoothies širokou paletu chutí. Banány a mléko poskytují sladkou a krémovouchuť zatímco z klíčků připravíte lahodnou svačinku. Z předem namočených různých ořechů či mandlí dokáže Kuvings vyrobit vynikající a nesmírně výživná a zdravé ořechová mléka.

Vychutnejte si skvělé zmrzliny a mražené dezerty s rodinou a přáteli. Dodejte energii svému unavenému tělu i duši. S využitím homogenizačního pouzdra snadno proměníte mražené ovoce na domácí zmrzlinu. Dejte svým milovaným dětem raději vlastnoručně vyrobený mražený dezert než koupenou zmrzlinu s aditivy a konzervanty.

Pevnější
Zesílené dno komory je vylepšeno přidáním jistících bodů ze 3 na 4, což umožňuje, aby byla celá odšťavňovací komora stabilnější.

Upgradovaný
Šnekový lis 5. generace zlepšuje výkonnost a expulsivní sílu tím, že jsou optimalizovány díly odšťavňovací komory.

Jednodušší čištění
Horní část výpusti odpadu je otevřená a je širší než u předchozích modelů. Díky tomu se otvor snadněji čistí.

Bezpečnější
Systém plnícího otvoru se záklopkou je navržen tak, aby k lisovacímu šneku nepronikly ani malé dětské ruce. Jedná se o praktický a bezpečný systém vkládání surovin.

Praktický
Kuvings je všestranným pomocníkem a zvládne odšťavnit tvrdou kořenovou zeleninu, ostatní zeleninu, veškeré ovoce, bobuloviny, listovou zeleninu a bylinky.

Ekologický
Nádoba je vyrobena z tritanu, který neobsahuje bisfenol A, sítko a šnek jsou vyrobeny z bezpečného a odolného ULTEMu.

Recepty pro odšťavňovač Kuvings