Jak hodnotí Kuvings uživatelé? Jak Kuvings EVO820 hodnotí odborníci?

John Kohler z www.discountjuicers.com

"Odšťavňovací guru", autor nespočetných videí o odšťavňování, odborník na odšťavňovače:
(volný překlad z videa: "Jakmile dostanu jeden z těchto přístrojů, bude to můj odšťavňovač číslo jedna! Bude stát na mé kuchyňské lince - prostě proto, že je neskutečně pohodlný! K čemu je vám odšťavňovač, který bude jen ležet na pracovní desce, protože se u odšťavňování nadřete, jak se do něj budete snažit cokoli natlačit?

A když vás bude otravovat krájení surovin na všechny ty malé kousky abyste je dostali dovnitř? Kuvings vám jednoduše zkrátí čas věnovaný odšťavňování…. V tuto chvíli říkám, I LOVE KUVINGS, protože s ním odšťavňujete s lehkostí vánku… snadněji, než kdykoli předtím."

Jaký vlastně je Kuvings?

 Odpovídáme "očima", "rukama", "chutí", postřehy, pocity a názory těch, kterým jsme přístroj zapůjčili k testování…

 • Je prostě nesmírně pohodlný! Zkrátil čas který trávím u odšťavňování na polovinu! Ne že by pracoval rychleji, ale všechno do něj dostanu mnohem snadněji a zbavil mě nutnosti všechno si pečlivě nakrájet, abych se "trefil" do malého plnícího otvoru, který má můj současný odšťavňovač. Bez váhání bych si ho pořídil. (Roman S.)
   
 • Naprosto mě dostal silou a zároveň jednoduchostí, se kterou drtí celé kusy ovoce i zeleniny bez ohledu na jejich tvrdost. Zpočátku jsem se bála, že ho velké kusy ovoce a zeleniny nějak zaseknou nebo přetíží, ale všechno zvládal v naprosté pohodě. Rozhodně doporučuji. (Zdeňka R.)
   
 • Měl jsem možnost vyzkoušet více typů vertikálních šnekových odšťavňovačů a Kuvings se širokým otvorem je prostě nesrovnatelný. Není to jen o tom dát na kterýkoli "vertikál" velký plnící otvor, ale jde o to, jak to ten odšťavňovač zvládne. Ostatní vertikální odšťavňovače relativně snadno zablokuje každý větší kus tvrdé kořenové zeleniny, ale Kuvings jede jako tank. Má úplně přepracovaný tvar šneku takže si všechno dávkuje a doslova "ukusuje" tak, aby nedošlo k zahlcení. Úžasný stroj! (Marek P.)
   
 • První, co mě u testování odšťavňovače Kuvings napadlo, byl film Adéla ještě nevečeřela, protože šnek si úplně sám nasoukal dovnitř prakticky všechno, co jsem mu naservírovala. Bez krájení na kousky - prostě to spolykal a vylisoval. Bavilo mě to a šťáva byla skvělá. Mám sice ráda šťávu úplně bez vlákniny a tady jsem na nějakou narazila, ale úplně obyčejné sítko na čaj ji vyčistilo k dokonalosti. Zanedbatelný detail oproti ostatním nesrovnatelným přednostem. (Zuzana P.)
   
 • Čas jsou peníze a s odšťavňovačem Kuvings je doslova "vydělávám" protože v porovnání s odšťavňovači, které jsem používal nebo alespoň vyzkoušel dříve, mi Kuvings díky velkému plnícímu otvoru šetří 50 až 60% času na přípravu surovin! Kdo zná hodnotu svého času, nemá jinou volbu… díky tak obrovské úspoře času na přípravu, je pořizovací cena za nějakou dobu prakticky nulová. (Jiří Z.)