Odšťavňovač Kuvings EVO820

Výhody nízkootáčkového odšťavňovače KuvingsMistr mezi odšťavňovači s novou technologií pro dokonalý fresh! Nový vertikální nízkootáčkový šnekový odšťavňovač 5. generace je vybaven pohodlným a bezpečným plnícím otvorem se záklopkou pro přímé vkládání surovin. Zesílené díly odšťavňovače jsou odolnější a vyrobeny z tritanu a ULTEMu, které neobsahují BPA. Design s povrchem imitující kůži dělá z tohoto odšťavňovače luxusní přístroj do každé domácnosti. Společnost Kuvings vlastní originální patentovanou technologii a získala mezinárodní ocenění za design.

Přednosti nového vertikálního odšťavňovače Kuvings EVO820

 1. Vylepšený šnekový lis 5. generace
 2. Nový design s koženým vzorem
 3. Systém plnícího otvoru s bezpečnostní záklopkou
 4. Širší plnící otvor o průměru 82 mm
 5. Zesílená násypka
 6. Snadné čištění
 7. Vyrobeno z BPA-free tritanu

 

Nový systém plnicího otvoru

Nový systém plnícího otvoru se záklopkou

Bezpečnější, jednodušší a pohodlnější. Nový plnící otvor 5. generace je širší než stávající modely a vkládání surovin je snadnější. Systém s bezpečnostní záklopkou je rozdělen na dvě části - pro vkládání kulatých surovin a pro vkládání úzkých surovin.

Širší plnící otvor o průměru 82 mm

Snižuje dobu odšťavňování a přípravy. Plnící otvor, který má průměr 82 mm je širší než u všech dosavadních modelů. Díky tomu nemusíte suroviny krájet na malé kousky, což vede ke zrychlení přípravy surovin i samotného odšťavňování.

Nový design se vzorem kůže

Prémiová kvalita se stylovým designem. Povrch v imitaci kůže v přední části navozuje pocit luxusu, který ještě umocňuje aerodynamické tělo přístroje. Odšťavňovač je k dostání v moderní škále barev - matná kovová šedá, stříbrná, červená, bílá a černá.

Šnekový odšťavňovač s moderním designem

Klíčové vlastnosti:

Kuvings EVO820 uchovává více živin, vitamínů, minerálů a enzymů v nápoji lahodné chuti. Proč nejíst ovoce a zeleninu jen v celku, ale také co nejčastěji odšťavňovat?

VHODNÝ NA:

 • listová zelenina, jablko, mrkev, jahody, hrozny, rajčata, meloun, bobuloviny

NEVHODNÝ NA:

 • šípky, samotnou aronii

Součástí balení je:

 • Kuvings Whole Slow Juicer EVO820
 • síto na odšťavnění
 • nádoba na šťávu
 • nádoba na odpad
 • čistící kartáč
 • otevírač víka
 • návod v českém jazyce
 • kuchařka v českém jazyce

Výrobník zmrzliny a mražených dezertů - je součástí výbavy

Vychutnejte si skvělé zmrzliny nebo dezerty s rodinou a přáteli. Dodejte energii svému unavenému tělu i duši. S využitím homogenizačního nástavce (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer EVO820) připravíte mražené dezerty. Mražené ovoce snadno proměníte na domácí zmrzlinu. Dejte svým milovaným dětem raději vlastnoručně vyrobený mražený dezert než koupenou zmrzlinu s aditivy a konzervanty.

Homogenizační pouzdro pro výrobu zmrzliny a mražených dezertů

Výrobník smoothies - je součástí výbavy

Sladké a jemné pokušení přírody! Začněte svůj den jednoduchým a zdravým koktejlem. Se sítkem na smoothies (není součástí základní výbavy Kuvings Whole Slow Juicer EVO820) připravíte různé druhy krémových koktejlů. Smoothies je nejen snadné vyrobit, ale díky směsi různého ovoce vynikají bohatostí chuti a výživných látek. Jsou smetanově jemné a snadno se pijí. V závislosti na použitých ingrediencích nabízejí širokou paletu chutí. Banány a mléko poskytují sladkou a krémovou chuť.

Příprava smoothies v pohodlí domova

Čistící kartáč - je součástí základní výbavy

Patentovaný rotační kartáč s pohodlným úchopem pro snadné čištění, který je součástí základní výbavy. Speciální rotační kartáč, který se "nacvakne" na sítko a pod proudem vody z kohoutku se pouhým otáčením kartáče rukou sítko za několik vteřin!!! dokonale vyčistí.

Speciální rotační kartáč na čištění sítka